Zp Chip Tuning

Hakkımızda

ZP Chip Tuning & Remapping olarak kuruluş sonrasında 10 yıllık sektörel tecrübe ile Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip %100 AVRUPA sermayeli tabanlı araç yazılım firmasıdır.

Birbirinden farklı ve geniş hizmet desteği ile daha ekonomik fiyatlar ve %100 kalıcı araç arıza çözümleri, performans veya tamamı ile yakıt tasarrufu sunan yazılım uygulamaları sağlamaktayız.

Her geçen gün genişlemeye devam eden bayi ağı ve her geçen gün büyüyen iş tecrübemiz ve bilgimiz ile araç sahiplerine koşulsuz memnuniyet garantimiz kapsamında sunduğumuz hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir.

Zp Hakkımızda
Zp Chip Tuning

Hizmetlerimiz

13 Yıllık tecrübemizle, 6 Farklı hizmet kategorimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.
Partikül Arıza Çözümü

Partikül filtrenizin dolması ile birlikte arıza lambanız yanacak,aracınız çekişten düşecek,servise gittiğiniz zaman

Egr Arıza çözümü

Ancak EGR sistemi her ne kadar tüm yakıtı yakmak için uğraşsada tamamıyla yanmamış daha doğrusu kısmen yanmış

Chip Tuning

Chip Tuning, otomobillerin motor kontrol ünitesini ele alan ve bu ünitenin içinde ki yazılımı değiştirmek ve otomobilin performansını arttırmak için kullanılan yöntemdir.

Zp Gaziantep Chip
Gizli Özellik

Vag Grubu ve diğer araçlar üzerinde kodlama yaparak gizli özellikleri açabilmeniz mümkündür. BMW, MİNİ ve Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Araçların gizli özelliklerini açmaktayız.

Adblue & Scr İptali

Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 standartlarında ki kamyon, otobüs, tır, iş makinaları ve bazı binek araçlarda kullanılan adblue sistemlerinin iptal edilerek yaşanan sorunların çözülmesidir.

MirrorLink

Telefon ile arabanın teybini görüntü ve ses olarak senkronize eden bir sistem. Telefondan bir video açıp, arabanın teyip ekranından izleyip, dinleyebilirsiniz.

0
Chip Tuning
0
Mutlu Müşteri
0
Marka Sayısı
0
Yıllık Tecrübe