Hakkımızda

  • %100 müşteri memnuniyeti odaklı ECU remap eşleşmesi ile memnun kalacağınıza eminiz.

Hakkımızda

ZP Chiptuning olarak ECU Remap yazarlarımız, ECU'nuz için özel haritalar yazacak ve remap ihtiyacınız olana göre ayarlayacaktır. Aracınızın her zaman emin ellerde  olduğundan emin olabilmeniz için asla genel haritaları kullanmadığımızdan emin olabilirsiniz.

ZP Chiptuning yeni teknolojiye büyük yatırım yapar ve bir dizi en son yazılım, test ekipmanı ve bayi düzeyinde teşhis araçlarını kullanımında bulundurur böylece aracınız için yazdığımız haritanın mümkün olan en iyi sonuçlar içi mümkün olan en iyi kalitede olmasını sağlar.

Elbette, bir işi halletmek için araçlardan fazlasının gerektiğini takdir ediyoruz ve bu nedenle mühendislerimiz otomotiv chiptuning ve ECU programlama endüstrisinde sağlam bir geçmişe sahip kişilerden oluşmaktadır.

Dynoroad Dynometre kullanmak, ZP Chiptuning'in motorun ne yaptığını, turbonun ne kadar güçlendiğini, emme hava sıcaklığını, hava yakıt oranını, yağ sıcaklığını, soğutma sıvısı sıcaklığını ve tabii ki motorun güç ve torku tam olarak izlemesini sağlar. Tüm bu veriler ECU'nun yeniden eşlenmesini optimize etmemizi sağlar. Geliştirme sırasında ZP Chiptuning yeniden eşleşme sırasında ECU'da yapılan tüm küçük değişikliklerin etkilerini sürekli takip eder.  

Dyno, ortam koşullarını izlemek için yerleşik bir hava istasyonunu sahiptir ve dyno yazılımı iklim değişikliklerini sürekli olarak telafi eder. Dyno ayrıca iletim kayıplarını da ölçer, böylece rakip ve daha az ECU yeniden eşleşme şirketlerinden farklı olarak iletim kayıplarını hafife alarak güç rakamlarını abartamayız bu nedenle bu bir güç ayarı, ekonomi haritası veya ağır yük çekme veya taşımak için biraz daha fazla Tork'a ihtiyacınız varsa o zaman ZP Chiptuning ofisimizi ziyaret ediniz veya iletişime geçiniz.